6 XI 2016 r.

WYBORY WYBORY i trochę o stypendiach

Uroczyście ogłaszamy WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE do Zarządu Samorządu Studentów UMFC. Zgłoszenia prosimy składać drogą mailową na samorzad@chopin.edu.pl do dnia 11 listopada 2016 roku do godziny 23:59.

Tryb wyborów:

1. Mail o tytule ZGŁOSZENIE, koniecznie zawierający informacje o Waszym wydziale i kierunku studiów.
  2. Wybory w dniu 14 listopada w godzinach 14-17 w biurze Samorządu Studentów (150b).
  3. Maksymalnie cztery osoby z największą ilością głosów pozytywnych zostaną poproszone o zebranie podpisów poparcia 20% swojego wydziału, co zakończy procedurę wyborczą i będzie oznaczało włączenie w skład Zarządu Samorządu Studentów UMFC.

W SPRAWIE STYPENDIÓW: Deadline składania wniosków upływa 22 listopada 2016 o godzinie 16:00